Menü
Sepetiniz

Alüminyum Sandalye

Alüminyum Sandalye

Dış Mekan Alüminyum sandalye

İç mekanlarda da tercih edilen alüminyum sandalyeler daha çok dış mekanlarda kullanılmaktadır. Cafe, restoran gibi mekanların özellikle dış alanlarında kullanılan sandalyeler hafif oldukları için daha kullanışlıdır. İstenildiğinde kaldırılıp istiflenebilmesi dış mekan alüminyum sandalye modellerini daha tercih edilir kılmaktadır. Yağmurdan, güneşten, nemden olumsuz etkilenmez. Paslanma yapmaz. Ülkemizde kısmen üretiminin yapıldığı sandalyeler mevsimlik mekanlar için de uygundur. İstiflenebilmesi muhafazası ve depolanması bakımından da avantaj sunmaktadır. Üretici firma 6’lı veya 10’lu bağlar halinde müşterisine ulaştırabilmektedir.

Alüminyum Sandalye Modelleri

Alüminyum sandalyeler yapısına ve büyüklüğüne göre çeşitlere ayrılmıştır. Ana iskeleti alüminyum olan sandalyelerin oturma ve sırt kısmında farklı malzemeler de kullanılabilir. Alüminyum sandalye modelleri oturma ve sırt dayama kısmına göre çeşitlendirildiği gibi kollu ve kolsuz olarak da çeşitlendirilir. Sırt dayama ve oturma yerinde bambu, alüminyum file, düz alüminyum, deri döşeme ve kırılmaz kaliteli plastik kullanılmaktadır. Kolçaklı üretilen modeller kullanıcısına daha rahat oturma imkanı tanır. Kolsuz olanlar ise dar alanda daha fazla kişinin oturmasına yardımcıdır. Paslanmaz döküm sandalye modellerinde de farklı seçenekler mevcuttur.

Alüminyum Sandalye Fiyatları

Dış mekanların olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde üretilen alüminyum sandalye fiyatları ürünün yerli veya ithal olmasına ve kullanılan malzemenin niteliğine göre değişmektedir. Alüminyum malzemesinden imal edilen iskeletin rengi isteğe ve zevke göre değişir. Metal rengi olabileceği gibi siyah, kahve veya beyaz gibi renkler de olabilir. Kollu olan sandalyelerde sıcak veya soğuğun hissedilmemesi için kolçak üstü kullanılır.  Özel file veya bambu gibi malzemeler germe usulü oturma veya arka kısma yerleştirilmiştir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.