Menü
Sepetiniz

Künye

Yönetim Yeri Adresi:


toptanmasasandalyecim.com

Altıntepsi Mahallesi Altıntepe Sokak No:47/A
34035 Bayrampaşa / İstanbul

İletişim Bilgileri


Telefon No: 0546 697 39 93

Telefon No: 0212 565 05 45

Sorumlu Müdür: İsmail Yunus Baykal

E-posta: info@toptanmasasandalyecim.com

Internet Reklamları Hakkında Bilgi


https://toptanmasasandalyecim.com

Ticaret Sicil Bilgileri

Firma Adı: Bistro Masa

Ticaret Odası: ......

Ticaret Sicil Numarası: ......
Ticaret - Hizmet

Faaliyet Konusu: Ticaret-Hizmet

Koruyucu amaçlı olanlar hariç her türlü malzemeden yapılmış iç-dış giysiler, çoraplar, fularlar, şallar, bandanalar, eşarplar, kemerler. Ayak giysileri: ayakkabılar, terlikler, sandaletler. Baş giysileri: şapkalar, kasketler, bereler, takkeler, kepler.

Danteller ve nakışlar (aplikeler), güpürler, fistolar, dar dokumalar, şeritler ve kurdeleler, ekstraforlar, fitiller, giysiler için kumaştan yapılmış hazır harfler ve rakamlar, armalar, rütbe işaretleri, vatkalar.Giysiler için düğmeler, kopçalar, halkalar, fermuarlar, ayakkabı ve kemer tokaları, perçinler, yapışkan bantlar, ortopedik ayakkabılar, Gazetecilik, gazete matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile ulusal ve uluslararası düzeyde televizyon programları, video, film ve reklam yapım ve tanıtım işleri.

Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında mal gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarrufi muameleler yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis etmek leyh ve alayhine ve her türlü ayni hak irtifak kira şufa sükna gayrimenkul mükellefiyetleri vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek etmek ve 27.04.2020 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

İşe Başlama Tarihi: 01.08.2014

Vergi Dairesi ve Numarası:

...... Vergi Dairesi / Bayrampaşa
Servis sağlayıcı

Ticari Ünvan

Netinternet Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi
Adres

Kınıklı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 D Blok B01 Pamukkale/DENİZLİ

Telefon Numarası

+90 (850) 885 0 885

E-posta: bilgi@ni.net.tr


YASAL UYARI

“https://toptanmasasandalyecim.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Bistro Masa firmasın’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

 Muhtemel bir illegal kullanım/paylaşım durumunda suçlu durumuna düşeceğinizi hatırlatırız. Gerekli hallerde tescil belgeleri sunulabilir. Firmamızda satışlar faturalı olarak yapılmaktadır.