Menü
Sepetiniz

Bistro Masa

Bistro Masa

Kafe işletmeleri müşterilerine harika, konforlu ve rahat ortamlar sunmak istemektedir. Mükemmel ortamlarda uzun süreli vakit geçirip keyifle çay ve kahve yudumlamak için Bistro masa modelleri kullanılır. Bistro masalar samimi bir ortam oluşturması için tasarlanmıştır. Kafelerin dekorasyonlarının eksiksiz olması, bütünlüğün sağlanması için konseptin uygunluğu dikkate alınır. Ticari kazanç peşinde olanlar başarıyı elde etmek için misafirlerine dinlendirici bir ortam hazırlanmalıdır. Bu ortam için bistro masalar tercih edilir. Görsel açıdan keyifli bir sunum bistro masalarla sağlanmaktadır.

Bistro Masa Modelleri

Birkaç kişinin birlikte muhabbet edebilecekleri şekilde tasarlanan bistro masa modelleri üretiminde farklı malzemeler kullanılır. Bistro masa, tabla ve uzunca bir ayaktan oluşur. Ayak kısmında paslanmaz çelik, alüminyum, krom, ahşap kullanılır. Tablalarda ise MDF, cami ahşap ve verzalitten üretilir. Farklı malzemelerin kullanıldığı bistro masalarda renk seçimi kullanıcısının zevkine bırakılmıştır. Mekanın dekorasyonuna uygun olan renklerden biri seçilebilir. Fuarlarda, kokteyl tarzı davetlerde, açılış davetlerinde, toplantılarda, bekleme salonların bistro masa modelleri kullanılmaktadır.

Bistro Masa Fiyatları

Fransızca kökenli bistro kelimesi Avrupa’nın ünlü mekanlarını anımsatmaktadır. Sembolize ettiği anlamla birlikte kafelerin en fazla tercih ettiği masa çeşididir. Ayakta bir şeyler atıştırmak ve yemek için tasarlanan bistro masa fiyatları ebatlarına, kullanılan malzemelerin kalitesine ve çeşidine göre değişmektedir. Farklı fiyatlarsa satışa sunulan masaları büfe, cafe tarzı ticari işletmelerde daha fazla görmek mümkündür. Normal masalardan biraz daha yüksektirler. Kare ve yuvarlak olarak dizayn edilen masalardan yuvarlak daha fazla tercih edilir. Katlanır olanların muhafazası ve taşıması daha kolaydır. Bundan dolayı organizasyon şirketlerinin seçimi katlanır modellerden yanadır.

Bistro Masa Sandalye Seti 3 parça Bistro Masa Sandalye Seti 3 parça
Ücretsiz Kargo
Ürün Kodu: BMS03
Bistro Masa Sandalye Seti 3 parça1 masa ve 2 sandalye takımı ile Bistro Masa Sandalye Seti 3 parçadan oluşmaktadır.toptanmasasandalyecim.comRestoran, Cafe, düğün salonları, mutfak için Ahşap, Bambu, Demir, Plastik, Döküm, Metal ve ucuz plastik masa, tabure, koltuk satışlarımızla tüm ihtiyaçlarınızı ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)