Menü
Sepetiniz

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız


Kalite Politikamız - toptanmasasandalyecim.com Müşteri Politikamız, Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri ilişkilerimiz bizler için en önemli değerlerdir.

Modaya uygun ve masa sandalye imalat sektöründe 17yıllık tecrübe ile hizmet veren toptanmasasandalyecim.com masa sandalye imalatçısı firmamız güvenli online toptan masa sandalye alışveriş ve bayan ayakkabı imalatında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Firma lokasyon olarak Türkiye'de tüm illere ürün sevkinde kusursuz hizmet vererek müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

toptanmasasandalyecim.com


Tüketicilerin ihtiyaçlarına ve aradıkları tasarımlara uygun modeller üreten toptanmasasandalyecim.com müşteri beklentilerini en üst seviyede tutmakta yarattığı tasarımlarla çabasını kanıtlamaktadır. Şirketimizde bulunan iç ve dış pazarda devamlılığı sağlayacak modern ürünler tasarlanmaktadır. Ergonomik masa sandalye tasarımları ile dikkatleri çeken firmamız sahip olduğu özveri, çaba ve çekici modellerle sektörde bugün her geçen gün daha üst çıkmaktadır.

    Kalite tesadüf değildir. Kaliteyi sağlamak için bağlı olduğumuz kalite politikalarımız sizlere başarılı hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.
    Sahip olduğumuz tüm ilkeler ve hedeflerle stratejimizi belirleyerek emin adımlarla hem Türkiye pazarında hem de Dünya pazarında sürekli gelişim sağlamaktayız.
    Firmamız faaliyetlerimizde ve işletmemizde sorumluluk bilincini oluşturmuş ve tüketici için güvenilir bir online alışveriş sitesi haline gelmiştir.
    İmalata başladığı ilk günden bu yana bir marka haline gelen firmamız kalite konusunda asla tereddüt oluşturmamakta, hakiki deri ayakkabı arayışınızda her zaman sizlere en modern, en kaliteli ve en konforlu ürünleri sağlamaktadır.
    Firmamız çevreci yaklaşımı ile sağlığa ya da çevreye zarar vermeden ürün oluşturmaktadır.
    Firmamız her çalışanı ve bünyesine kattığı yeni ekibi ile de müşteri memnuniyeti bilincine uygun hareket etmekte rakiplerin faaliyetlerini takip ederek en fazlasını ve en yaratıcı fikirleri oluşturmanın huzurunu ve gururunu yaşamaktadır.
    Müşteriye karşı her zaman pozitif ortam oluşturmayı başaran firmamız ürünlerini hem online pazarda hem de mağazalarda satışa sunmaktadır.
    Firmamız tüketici haklarını gözetmekte ve en üst seviyede bu hakları uygulamaktadır.
    Tedarikçilerin ve çalışanların bilgiye hızlıca erişebilmesi ve uygun bir ortamın oluşturulması için tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tüm süreçlerde teknolojiye bağlı kalarak hem şıklık, hem rahatlık hem de feminen bir görünüm hedeflenmektedir.
    Tüm bireyler için ortak zevkler düşünüldüğü gibi çok farklı ve sıra dışı modellerle müşteri potansiyelini geniş tutmak firmamızın dikkat ettiği en önemli konudur.

Müşteri Politikamız


Bielof.com.tr sürdürülebilir müşteri memnuniyetini oluşturarak uygulayan bir firmadır. En üst seviyede müşteri memnuniyeti hedeflendiği için müşteri haklarına son derece saygı duyulmaktadır. İSO belgesine sahip olan ve müşteri memnuniyeti sertifikası bulunan firmamız verimli, hızlı ve etkili müşteri personeli ile şikayetlerin analiz edilmesine ve şikayetlerin neden olduğu sebebi inceler tekrarlanmaması için düzenler ve önler.
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ilişkileri ve politikaları ile ilgili sürekli iyileşen bir tutum sergilemektedir. Ayrıca müşteri şikâyetlerini incelerken tüketici yasalarını ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak sonuçlandırmaktadır.
Müşteri İlişkileri

Firmamız personelini kendi ilkeleri doğrultusunda eğitim vermektedir. Gerekli seminerler ve kurslarla müşteri ilişkileri açısından sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.